Čistiace stroje hrablíc

Čistiace stroje hrablíc slúžia na čistenie hrablíc prečerpávacích staníc vody.

Vyrábame dva druhy čistiacich strojov:

drapákové čistiace stroje hrablíc
a čistiace stroje hrablíc reťazové s pásovým dopravníkom.

Naše čistiace stroje hrablíc spoľahlivo pracujú aj za nízkych teplôt a nedochádza ku kontaminácii vôd od olejov a podobných kvapalín.
Vyrábame a dodávame rôzne veľkosti podľa projektu danej čerpacej stanice. Čistiace stroje hrablíc sú automatické a vyznačujú sa dlhou životnosťou a spoľahlivou bezpečnosťou prevádzky.


Drapákové čistiace stroje hrablíc

Drapákové čistiace stroje hrablíc sú vhodné na miesta s malým priestorom medzi hrablicami a budovou čerpadiel. Bolo by obtiažne umiestnenie zberného dopravníka. Kontajner na zhrabky je možné umiestniť ďaleko od priestoru hrádze.

Čistiace stroje hrablíc reťazové s pásovým dopravníkom

Fotogaléria

Čistiaci stroj hrablíc Pavlovce nad UhomČistiaci stroj hrablíc Pavlovce nad UhomČistiaci stroj hrablíc Pavlovce nad UhomČistiaci stroj hrablíc Pavlovce nad UhomPriama nakládka na traktorPriama nakládka na traktorVýber kusov ľadu a kmeňov stromov čistiaci stroj hrablíc Streda nad BodrogomVýber kusov ľadu a kmeňov stromov čistiaci stroj hrablíc Streda nad BodrogomReťazový čistiaci stroj hrablíc Veľké LeváreReťazový čistiaci stroj hrablíc Veľké LeváreVýber kusov ľadu a kmeňov stromov čistiaci stroj hrablíc Streda nad BodrogomVýber kusov ľadu a kmeňov stromov čistiaci stroj hrablíc Streda nad Bodrogom